Tábořiště

Vůbec vám nechceme vnucovat žádné tábořiště, ale vycházíme z naší místní znalosti a z toho co je na Dyji dostupné.

Znojmo

- Jako startovní tábořiště Vám doporučujeme camp Znojmo. Je to blízko do města, cca. pět minut Kaufland a 100 metrů známé vinařství Znovín, kde máte možnost zakoupit kvalitní vína jak lahvová, tak i stáčená. Dvě minuty  chůze je městská plovárna. Dále se zde nachází nástupiště výletního vláčku. Ubytování v kempu za cenu co je v našem ceníku, je platné pouze při objednávce lodí..  Kulturní program a prohlídku města je nejlépe naplánovat na portálu Znojemské besedy.

Krhovice

-první den, po splutí cca.11 km se na pravé straně po sjetí Krhovického jezu nachází veřejné tábořiště. Jedná se jen o upravenou louku ze suchou  toaletou. Je třeba se připravit na pobyt v přírodě. Do vesnice je to cca. 10 minit chůze. V obci je obchod, hospoda. Aktualizace: Od sezony 2017 bude do tábořiště přiveena pitná voda a tím se zlepší i hygienické podmínky

 

Hrádek

-Tábořiště se nachází na levém břehu. říčního kilometru 105,7  cca. 700 metrů za mostem  obce Hrádek. Tábořiště je vybaveno přístřeškem, suchým ekologickým záchodem a odpadkovými koši. V obci cca. do 10 minut chůze nakoupit potraviny. V obci je restaurace..

Úvod

22.02.2016 20:34
-zapůjčení lodí a kompletního vybavení na vodu -dopravu z cílové stanice do startu -individuální...

Kontakt

Pujcovna lodí na Dyji Modráček Ivo
Oblekovice 6060
Znojmo
67181

Telefon 727877147
Volat ohledně rezervací 09-18 hod.
info@pujcovnanadyji.cz